Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompjuteri 8 komada

900 ЕУР

Се продава од: Besart 28 ноем. 19:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Dell
Модел
Precision
Prodavam 8 pc za igri,za Counter Strite 1,6
So 7 bloody 4tech mausi
So sve masi 900 eu
Leaflet
Кон почеток