Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HP Compaq kompjuter

8 000 МКД

Се продава од: Andrej 28 авг. 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Марка
HP
Модел
Compaq
intel core i5-2400 CPU 3.10GHz 3.10GHz
4 GB RAM
64 bit operating system, x64 based procesor
Andrej
Кон почеток