Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Core i3 i5 i7 DESKTOP KOMPJUTERI HP DELL

9 500 МКД

11 800 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: DEKA ELECTRONICS - KOMPJUTERI Денес 11:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
DEKA ELECTRONICS - KOMPJUTERI
PC LAPTOP SERVERI so Win 7 Pro DELL HP LENOVO 3 000 МКД
Lenovo & HP Core i3 i5 i7 2nd & 3rd generation 8 000 МКД
Licencirani KOMPJUTERI LAPTOPI SERVERI MONITORI 3 000 МКД
DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за половни и рефурбишед компјутери, лаптопи, монитори, сервери и друга ИТ опрема.

50+ модели на брендирани компјутери (лиценцирани Win 7 Pro) со Core2Duo, Core i3, i5, Core i7, процесори (2nd,3rd,4th,5th,6th,7th generation):
DELL 3050, 3040, 390, 790, 3010, 7010, 7020
HP sff, desktop i tower Elite 8200, 8300
HP 600 G1, G2 Core i3,i5- 4th&6th gen desktop
LENOVO m82, s20 Workstation....
DELL T5600 &T7600 E5 &E3 procesori
Core2Duo - od 3000 den
Core i3 - od 5000 den
Core i5 - od 8000 den
Core i7 - od 11000 den

*Работиме исклучиво со фактури.
**Бараме бизнис партнери низ сите градови на Македонија.
***Специјални понуди за кaнцеларии, автошколи, call центри, агенции, продавници и други слични правни лица

ДЕКА ЕЛЕКТРОНИКС ДОО Скопје
2-ra Makedonska Brigada (Skopje Sever) Kaj Crkvata, do statkarnica Ti Amo
Тел 02 2 63 46 46
Моб 071 356 562
www.dekaelectronics.com
Facebook DEKA electronics
https://www.facebook.com/dekaelectronics
DEKA ELECTRONICS - KOMPJUTERI
Kомпјутери, монитори, лаптопи, таблети, сервери... Kompjuterë e monitora; laptopa, tableta, servera... NEW, REFURBISHED AND USED PC, MONITORS, LAPTOPS, TABLETS & IT EQUIPMENT
Visit our store page
2-ra Makedonska Brigada Skopje Sever (Kaj Crkvata) Show on the map
071356562
https://www.dekaelectronics.com

https://www.facebook.com/dekaelectronics?fref=ts

DEKA ELECTRONICS - KOMPJUTERI
070497743
Leaflet
DEKA ELECTRONICS - KOMPJUTERI
Licencirani KOMPJUTERI LAPTOPI SERVERI MONITORI 3 000 МКД
Lenovo & HP Core i3 i5 i7 2nd & 3rd generation 8 000 МКД
PC LAPTOP SERVERI so Win 7 Pro DELL HP LENOVO 3 000 МКД
Кон почеток