Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Refurbished brend kompjuteri licenciran Windows 10

4 900 МКД

7 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДДКом ДООЕЛ Вчера 12:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

24 Огласи во продавницата

Novi kolicini monitori 1 godina garancija 2 700 МКД
RASPRODAZBA NA KOMPJUTERI KLIKNI PRV 12 600 МКД
Dell monitori profesionalni Ultrasharp serii 2 900 МКД
Refurbished HP 8200 konfiguracii za gaming ofice 11 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
HP
Модел
Compaq
Нови количини користени бренд компјутери со лиценциран Windows 10 од 4900 денари

Комплетна понудан на следниот линк:
https://ddstore.mk/search/category/Used+PC+Brand/cid/693

Издвојуваме:

Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250 GB HDD /DVD - Цена: 4.900 ден.

Acer Veriton M4610G Tower Core™i5-2400/ 8GB DDR3 / 128GB SSD + 500GB HDD/ DVD-RW / Win10Home - Цена: 11.900 ден.

HP Compaq Elite 8200 SFF Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 250GB HDD/ DVD-RW/ Win10Home - Цена: 15.900 ден.

HP EliteDesk 800 G2 Mini PC Core™ i5-6500T/ 8GB DDR4/ 500 GB HDD - Цена: 22.400 ден.

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

А-brand name конфигурациите за разлика од кастом/(по желба) склопуваните конфигурации се разликуваат по својата далеку постабилна и потивка работа, ниската енергетска класа (трошат многу помалку електрична енергија) - многу помало загревање.
Составени се од 100% одбрани компатибилни компоннети со адекватна моќност на вграденото напојување.
А-brand name конфигурациите се Hight-End модели од познатите светски брендови (HP, Dell, Fujitsu, Lenovo...), увезени се од EU - каде најчесто се употребувани во банки, јавни инситуции, големи коорпорации во одлични работни услови под техничка контрола и редовно системско одржување.

Можност за надограба на РАМ меморија и на Хард диск
Дополнителни попусти на поголеми порачки.

DDKom DOOEL
ul. Franjo Kluz 2/1-4 1000 Skopje, Republic of Macedonia
tel: +389(0)2 3100700
e-mail: [email protected]
skype: ddcom.mk
http://ddcom.mk
http://ddstore.mk
http://ddhost.mk

Follow us for special promotions
http://www.facebook.com/DDHost
http://www.facebook.com/DDCom.com.mk
http://www.twitter.com/dd_com
http://www.linkedin.com/company/ddcom
ДДКом ДООЕЛ
Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија.
Посетете ја нашата продавница
ul. Franjo Kluz 2 vlez 1, stan 4 Прикажи на мапата
02 3100700
http://ddstore.mk

http://ddstore.mk/used_pc

ДДКом ДООЕЛ
02 3100700
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

24 Огласи во продавницата
Refurbished gaming kompjuteri so novi nVidia graficki 12 500 МКД
Refurbished HP 8200 konfiguracii za gaming ofice 11 500 МКД
Licencirani kompjuteri  22" Monitor 11 800 МКД
Dell monitori profesionalni Ultrasharp serii 2 900 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации