Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bundle Brend Kompjuteri Brand Computers

7 500 МКД

15 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДДКом ДООЕЛ Вчера 13:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

24 Огласи во продавницата

Refurbished brend kompjuteri licenciran Windows 10 4 900 МКД
Dell monitori profesionalni Ultrasharp serii 2 900 МКД
Licencirani kompjuteri  22" Monitor 11 800 МКД
Refurbished profesionalni Biznis serii na monitori 2 700 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
HP
Модел
Drug model
Нови количини Пакет Компјутер + Монитор од врвни производители Lenovo, Dell, Fujitsu

Модели со touch - екран на допир, лиценцирани Windows 10, SSD диск..

➤➤➤ Комплетна понуда на следниот линк
https://ddstore.mk/catalog/category/view/s/bundle-pc-monitor/id/6545/

Јавете се или нарачајте онлајн, вршиме бесплатна достава низ цела Македонија!

➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Промотивно 1 година гаранција, 14 дена гаранција за враќање пари (можност за доплата за гаранција до 3 години)

Можност за надограба на РАМ меморија и на Хард диск. Дополнителни попусти на поголеми порачки.

ДДКом ДООЕЛ
Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија.
Посетете ја нашата продавница
ul. Franjo Kluz 2 vlez 1, stan 4 Прикажи на мапата
02 3100700
http://ddstore.mk

AIO PC

ДДКом ДООЕЛ
02 3100700
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

24 Огласи во продавницата
Licencirani kompjuteri  22" Monitor 11 800 МКД
Refurbished brend kompjuteri licenciran Windows 10 4 900 МКД
Dell monitori profesionalni Ultrasharp serii 2 900 МКД
Novogodisna akcija Podarok so sekoj kompjuter 4 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации