Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Poloven desktop kompjuter

60 ЕУР

Се продава од: Васка Димитрова 14 окт. 11:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
LG
Модел
Drug model
Се продава декстоп компјутер во одлична исправна состојба со монитор и целосна опрема, погоден за школска, канцелариска употреба.
Васка Димитрова
0038972250108
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации