Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komplet kompjuter LG

8 000 МКД

10 000 МКД

Се продава од: pavel petrov 13 јан. 11:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
LG
Модел
Drug model
СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТ КОМПЈУТЕР ''LG'':
PROCESSOR:INTEL CORE 2 QUAD CPU 2.33GHz
RAM МЕМОРИЈА: 4 GB
SYSTEM: 64 BIT, 64 БАЗИРАН ПРОЦЕСОР
WINDOWS 10
NVIDIA GeForce GT 360
МЕМОРИЈА: 464 GB SSD
МОНИТОР "PHILIPS"
ЗВУЧНИЦИ "GENIUS"
ГЛУВЧЕ "GENIUS"
ТАСТАТУРА "LOGIC"
ГРАФИЧКА КАРТИЦА "ASUS"
ЦЕНАТА - 10000 ден.
ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА !!!
ТЕЛ. 078 348 615pavel petrov
078 348 615
Leaflet
Кон почеток