Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mining rig

Се продава од: martin Вчера 20:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodavaat 2 riga
Prviot so 6 graficki Sapphire RX 580 4g nitro+
Vtorio so 4 graficki Sapphire RX 580 4g nitro+
Koristeni se edna godina. Vo odlicna sostojba.
Se prodavaat i grafickite posebno.
Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток