Објавени: јун. 16 2022 10:21

Apple iMac Mini M1 procesor 16Ram 512Gb SSD

ЕУР

Објавени: јун. 16 10:21
Прегледи: 324
Prodavam
Mac Mini M1
16GB RAM
SSD 512GB
(odi so Logitech: Keyboard + Mouse. Dostapen i monitor LG flatron w1934s-bn 19' (2009ta))
Kupen 2021 Februari.
Besprekorno funkcionalen.
Na ovoj link e konfiguracijata (za cena odberi 16GB RAM) https://istyle.mk/apple-mac-mini-8c-cpu-8c-gpu-8gb-512gb-zee-konfiguraciski.html
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
324
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075382926
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации