Објавени: мај 10 2022 10:20

GAMING PC ( CS GO & FORTNITE)

ЕУР

Објавени: мај 10 10:20
Прегледи: 270
GAMING PC ( CS GO & FORTNITE)

OS: WINDOWS 10 PRO 64-BIT
CPU: INTEL CORE I7 3770 3.40 GHz
RAM: 16.0GB DDR3 798Mhz
MOTHERBOARD: ACER VERITON x2511G
GPU: GTX 1050 TI 4GB
STORAGE: 576 GB SSD + HDD
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
270
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации