Објавени: мај 25 2023 05:15

Kompjuter so izvonredna konfiguracija

МКД

МКД
Објавени: мај 25 05:15
Прегледи: 53
Компјутер со комплет опрема, екстра INTEL CPU Core i5-7500, SSD 2,5" KINGSTON, ATX Midi Tower Case Matrix, PSU 600W GEMBIRD, MSI PCX GEFORCE GTX 1050 GAMING X 2GB, HDD INTERNAL... (комплет спецификации дадени како прилог во сликите)

плус Монитор ST LED 22'.., и тастатура, маус
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
53
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078232712

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации