Објавени: јун. 06 2022 01:33

Custom Computer

ЕУР

Објавени: јун. 06 01:33
Прегледи: 197
Motherboard: MSI X570 GAMING PLUS RYZEN DDR4 4400+MHz PCIe4.0
CPU: AMD Ryzen 7 3800X 8-Core 3.9GHz AM4 36MB BOX w/Wraith Prism with RGB LED Cooler
RAM: HyperX Fury/Fury 64GB 3200MHz DDR4
GPU: Asus Strix Gaming Nvidia 1080 8GB GDDR5 VRAM
ROM: 500GB SSD M.2 Samsung NVMe 980 PRO
EVGA SuperNOVA 850W G2 80+ GOLD
ATX Mid Tower NZXT H510
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
197
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации