Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kompjuteri gamer i5 i7 Ryzen

16 890 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: SWISSHOP 29 ноем. 10:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SWISSHOP

SWISSHOP

4 Огласи во продавницата

Kompjuteri gamer i5 i7 16 890 МКД
Kompjuteri so monitori i3 i5 i7 8 890 МКД
Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7 6 900 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Модел
MSI
Квалитетни брзи и евтини компјутери. Лиценциран легален софтвер. Одлични за Office, Facebook, internet, gamer-и Гаранција- 12 месеци.
Достава низ цела држава!
Работно време: Понеделник - Петок - 10h - 18h
Сабота 10h - 15h
Адреса: СвисШоп Доо ул. Невена Ѓеоргиева Дуња 13, 1000 Скопје, Македонија
Телефони: Кисела Вода - 02 614 8119; мобилен: 075 991 771
емаил: swisshop@inbox.com
facebook: www.facebook.com/swisshopSK
SWISSHOP
Продажба на употребувани компјутери, лаптопи,ресивери и делови за компјутери, разна аудио и видео опрема од врвни светски марки. Сите производи се увезени од Швајцарија. Сервис за компјутери аудио и видео опрема! Адреса: Невена Горгиева Дуња 13 Тел: 02 614 8119 секој работен ден од 10-17 часот и сабота од 10-15 часот.
Посетете ја нашата продавница
Невена Горгиева Дуња 13 Прикажи на мапата
02 614 8119
http://www.swisshop.mk/

Gameri

SWISSHOP
 
02 614 8119
Leaflet
SWISSHOP

SWISSHOP

4 Огласи во продавницата
Kompjuteri gamer i5 i7 16 890 МКД
Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7 6 900 МКД
Kompjuteri so monitori i3 i5 i7 8 890 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации