Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Komjuter PC

5 000 МКД

Се продава од: edis4sha 30 ноем. 02:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
se prodava kompljuter
procesor dual core
graficka nvidea 8600 GT
ram 4
edis4sha
 
076619776
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации