Објавени: ноем. 16 2022 01:45

Gaming Desktop PC minimalno koristen

ЕУР

Објавени: ноем. 16 01:45
Прегледи: 454
Se prodava Gaming PC minimalno koristen so opredeleni komponenti seuste pod garancija vo Anhoch/Setec.

Konfiguracija:
* MB Gigabyte B550M AORUS PRO (https://www.anhoch.com/product/599869956/mb-gigabyte-b550m-aorus-pro-am4-ddr4-4733mhz-oc-sata3-2xm2-usb32type-c-pcie-40-dphdmi)
* CPU AMD Ryzen 5 3600, 3.6GHz, MAX Boost 4.2Ghz (https://www.amd.com/en/products/cpu/amd-ryzen-5-3600)
* Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6 Windforce 2X (https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N166SOC-6GD#kf)
* A-Data 1TB SSD, XPG SX8200 PRO (https://www.xpg.com/us/xpg/583)
* A-Data DDR4 16GB XPG SPECTRIX D50 x2 - vkupno 32GB RAM (https://setec.mk/index.php?route=product/product&product_id=27892)
* Cooler Liquid NZXT Kraken X53 (https://nzxt.com/product/kraken-x53)
* Cooler Master MasterBox TD500 (https://www.coolermaster.com/catalog/cases/mid-tower/masterbox-td500/)
* Cooler Master MasterWat, 750W 80Plus Bronze (https://www.coolermaster.com/catalog/power-supplies/masterwatt/masterwatt-750/)
* Cooler Master MasterFan M120R - x1 (https://www.coolermaster.com/catalog/coolers/case-fan/masterfan-mf120r-rgb/)
* HDD 2TB Western Digital - Cavier Blue
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
454
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071807553

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации