Објавени: мај 29 2022 06:39

PC workstation build

ЕУР

ЕУР
Објавени: мај 29 06:39
Прегледи: 360
INTEL i7 8700K, 3.7 GHz, 12MB
RAM DDR4 2x16GB Corsair 3000MHz
Desktop Motherboard MSI MPG Z390 GAMING PLUS
MSI GeForce RTX 2080 VENTUS 8GB
ATX Mid Tower Case NZXT H440
PSU 850W NZXT
Cooler MSI Core Frozr L
SDD 960GB Corsair MP510
Keyboard Logitech Cordless
Mouse Logitech Cordless
Dell U2717Q 27” IPS UltraSharp 5ms, 100:1, 3840x2160
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
360
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации