Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iMac Personal computer

450 ЕУР

Се продава од: BM 17 мар. 18:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Povolno prodavam iMac PC 1GB DDR2 Ram od 2007 godina vo odlicna fizicka sostojba!
Leaflet
Кон почеток