Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov kompjuter so garancija 18 meseci

14 000 МКД

Се продава од: goran 09 мар. 20:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Ploca h81 procesor 64 bit intel pentium 3450 3.2 & 3.2 gx graficka intel hd extreme 800mx ful HD xard 500 gb rezac LG super sped wifi stik Monitor loc 22 ful HD TASTATURA GEMERSKA Vodootporna maus
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации