Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Intel Core 2 Duo E5200 2.5 GHZ 4GB DDR3

0 МКД

Се продава од: Mihajlo 08 мај 17:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Motherboard: ASRock G41M-VS3
Processor: Intel Core 2 Duo E5200 2.5GHZ
Ram: 4GB DDR3
HDD: 160GB Sata
DVD/RW
Mihajlo
070543221
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации