Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Desktop kompjuter komplet

7 000 МКД

Се продава од: Filip 04 фев. 20:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Процесор: Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 @270 GHz

Матична плоча:Gigabyte G31M-ES2L

Графичка: NVIDIA GeForce 210 1024 MB Memory

Рам меморија: 2GB DDR 2

Хард диск од 500GB

17 инчен монитор Hanns.G

Маус и тастатура

За повеќе информации јавете се на доле наведениот број.
Leaflet
Кон почеток