Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Servisiranje na mobilni - laptopi - tableti

Оглас од претпријатие Се продава од: ММ Софт дооел - Техномакс 02 јун. 11:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ММ Софт дооел - Техномакс
Zamena na konektor za napojuvanje na laptop -
Kompletna linija za proizvodstvo na drveni gajbi 25 000 ЕУР
Promena na ekrani na laptop 2 500 МКД
Servis za Vasiot Laptop 200 МКД
Сервисирање на мобилни телефони, лаптопи, таблети
ММ Софт дооел - Техномакс
Технологија која функционира
29-ти Ноември 148 Ресен
047455-510
ММ Софт дооел - Техномакс
047455-510
Leaflet
ММ Софт дооел - Техномакс
Servis za Vasiot Laptop 200 МКД
Zamena na konektor za napojuvanje na laptop -
Kompletna linija za proizvodstvo na drveni gajbi 25 000 ЕУР
Promena na ekrani na laptop 2 500 МКД
Кон почеток