Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LAPTOP FUJITSU SIEMENS DUAL CORE 2GB RAM 160GB HDD

3 500 МКД

Се продава од: laptop 20 јун. 10:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
PRODAVAM LAPTOP FUJITSU SIEMENS
EKRAN 15.4 INCI,PROCESOR DUAL CORE,RAM 2GB,HARD DISK 160GB,DVD RW,WIRELESS.SUPER LAPTOP RABOTI MNOGU BRZO SUPER ZA SEKAKVA NAMENA.IMA INSTALIRANO WINDOWS 7
Leaflet
Кон почеток