Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lap top Acer Aspire 7

580 ЕУР

Се продава од: Mилан Вељковиќ 02 дек. 04:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Локација
Куманово
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Acer
Модел
Aspire
Лап топот е сеуште под гаранција, купен е пред околу 1 година и е во одлична состојба.
Intel i5 8300H
1TB HDD
Nvidia Geforce GTX 1050 4GB
8GB RAM
Mилан Вељковиќ
075 618 849
Кон почеток