Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Laptop Acer Aspire a315-21-454y

379 ЕУР

Се продава од: Dian 06 септ. 14:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Acer
Модел
Aspire
Дали го гледате дечково?
Судбината го донесе во мојот скут пред две години од Англија за 550 фунти ,но ја немавме таа среќа да бидеме заедно ниту една минута.
Дали би сакал некој да го посвои и да ми плати разумна сума за него?
https://icecat.biz/en/p/acer/nx.gnvek.015/aspire-notebooks-a315-21-454y-37910206.html
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации