Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Acer Aspire A3

23 500 МКД

Се продава од: Stefan 05 окт. 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Acer
Модел
Aspire
amd ryzen 5 2500U
amd radeon 535 with 2 GB dedicate vram
8 GB DDR4 memory
2000 GB HDD
Uste e pod garancija do 22.03.2021
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации