Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Laptop Acer Packard Bell

7 000 МКД

Се продава од: Марија 17 ноем. 14:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Acer
Модел
Packard Bell
Се продава Лаптоп Acer Packard Bell, одлично сочуван со следниве перформанси:
Intel (R) Celeron 1,86 Ghz
RAM:2GB
32-byt Windows
Погоден за домашна и професионалан употреба.
Марија
077753322
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации