Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MacBook Pro 16 with Touch Bar Late 2019

2 200 ЕУР

Се продава од: Nenad Вчера 00:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Apple
Модел
MacBook Pro
Спецификации на лаптоп:
https://istyle.mk/macbook-pro-touch-bar-16inch-512gb-space-gray-konfiguraciski.html

Лаптопот е купен од T-Mobile и е користен минимално. Сеуште е под гаранција. За цената има простор за договор.
Nenad
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации