Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Macbook Pro i7

800 ЕУР

Се продава од: David 10 авг. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Apple
Модел
MacBook Pro
Macbook Pro Late 2011 13"(Kupen septemvri 2012), koristen ne poveke od 1 godina.

CPU 2.8 Intel Core i7 Turbo boost up to 3.5 GHz
RAM 8 GB 1600 MHz DDR3
SSD 120 GB Samsung EVO 850
Baterija do 6 casa.

Laptopot e koristen samo za muzika.
Кон почеток