Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MacBook laptop

0 ЕУР

Се продава од: Tatjana 20 авг. 20:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Apple
Модел
MacBook Pro
Лап топот е стар 7 години,букви од тастатурата се оштетени. Цена 150е
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации