Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Asus 4gb ram intel pentium gold procesor

300 ЕУР

Се продава од: Petar 09 јул. 00:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Asus
Модел
Drug model
Laptopot e vo odlicna sostojba kupen e pred nekolku meseci go prodavame bidejki ne moze da podrzi epten jaki igri.ima 4 gb ram i intel pentium gold procesor. Baterijata ne e istrosena taa e na 100%.Ima garancija 1 ipol godina. Vo nego moze sa se dodade i uste edna kartica so ram. Ima dobra kamera i laptopot e mnogu mnogu brz.
Leaflet
Кон почеток