Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Asus Laptop

6 000 МКД

Се продава од: Simona Velkovska 20 авг. 21:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Asus
Модел
Drug model
RAM: 4,00 GB
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8400 @2.26GHz 2.27Ghz

Edinstvena maana e baterijata koja e stara i ne moze da funkcionira dokolku e e povrzan na polnach.
Simona Velkovska
078256377
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации