Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ASUS TUF gaming laptop kako nov

0 МКД

Се продава од: Vladimir 15 јун. 13:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Asus
Модел
Drug model
Продавам ASUS gaming лаптоп од најновата серија TUF Gaming.
Купен во Декември 2018 практично како нов. Гаранција има 2 год. Многу ретко користен до сега 6 месеци. Сите нови игри на high / ultra settings ги пушта без проблем, бидејќи има графичка која чини колку цели лаптопи или пс.

Купен е 55.000 dден. Од Neptun
Graficka Nvidia GTX 1060
Ram 8GB
Memorija hard disk 1TB
Procesor i5 - 8ma generacija

Гратис го давам и кулерот кој исто така е купен од Neptun 900 денари.
Цена по договор.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации