Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ASUS FF554L I7 8GB DDR 3

27 000 МКД

32 000 МКД

Се продава од: ASUS I7 Leptop 18 мај 10:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Asus
Модел
Drug model
ASUS Laptop
SO I7 Pccrosr
8 GB RAM
Продавам многу сочуван лаптоп.Во олдична состојба не користен ни 1 месец. Гаранција 1 година ,донесен е од Америка. Има простор за договор.
ASUS I7 Leptop
070727758
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации