Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Laptop Asus

450 ЕУР

Се продава од: Jove 21 окт. 19:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam laptop Asus - K75V, 17",COREi 5,8GB-MEMORY,HDD750GB.Kupen 750eur, mnogu malku koristen, skoro kako nov. Cena 450eur. Tel. 075 909558
Leaflet
Кон почеток