Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LAPTOP ASUS CORE 2 DUO 3GB RAM 15.6 INCI LED

5 000 МКД

Се продава од: asus 12 јул. 10:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Струмица
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Asus
Модел
K/A series
PRODAVAM LAPTOP ASUS PROCESOR CORE 2 DUO,3GB RAM,15.6 INCI LED,INTEL HD GRAFICKA,WIRELESS,BLUETOOTH,HD KAMERA.
LAPTOPOT E MNOGU BRZ SUPER ZA SEKAKVA NAMENA.IMA INSTALIRANO WINDOWS 7.LAPTOPOT E VO ODLICNA SOSTOJBA I E MNOGU ZACUVAN.
Leaflet
Кон почеток