Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Asus notebook

6 500 МКД

9 500 МКД

Се продава од: Sulejman 11 септ. 17:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Asus
Модел
N series
Лаптопот е 15,6инчи е во добра состојба се работи другите спесификации се опишани во сликите.
Сите заинтересирани можат да ме побарат или да ми пишат на viber или whatsapp.
Цената не е фиксна и за истата може да се преговара
Sulejman
076627224
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации