Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Asus VivoBook 7th Gen i5

270 ЕУР

300 ЕУР

Се продава од: Anastasija 11 септ. 11:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Asus
Модел
N series
Laptopot e vo super sostojba.
Anastasija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации