Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Asus X540S Laptop

12 000 МКД

Се продава од: Ivan 08 јан. 22:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Asus
Модел
X series
ASUS X540SA-XX311T (Windows 10 64bit
• BLACK)
• Intel Dual-Core Celeron N3060 Processor (1.6-2.48GHz
• 2M Cache
• 6W
• 14nm)
• 4GB DDR3 1600MHz (on-board)
• 500GB 5400rpm
• DVD SuperMulti
• Intel HD Graphics (Braswell)
• BT4.0
• 3xUSB (1xType C)
• HDMI 1.4
• VGA port
• VGA camera
• 1.84kg
• 33WHrs
• 3-cell Li-ion Battery Pack
• 15.6`` HD LED (1366x768) glare
• PN: 90NB0B31-M18650

So gratis prenosna torba
Za poveke informacii viber ili mobile telefon.
Cenata e fiksna.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации