Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ASUS X540L - I5 - 6GB RAM - NVIDIA GeForce 920M

300 ЕУР

Се продава од: Емилија 01 авг. 18:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Asus
Модел
X series
Intel(R) Core(TM) i5-5200U CPU @ 2.20GHz 9gen
6GB RAM
64 bit operating system
Intel(R) HD Graphics 5500 + NVIDIA GeForce 920M
1TB HDD
Windows 10
Форматиран
Емилија
078615646
Leaflet
Кон почеток