Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kvalitetni laptopi HP Dell Lenovo

9 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: SWISSHOP Вчера 17:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SWISSHOP

SWISSHOP

5 Огласи во продавницата

Kompjuteri gamer i5 i7 17 900 МКД
Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7 9 900 МКД
Kompjuteri gamer i5 i7 13 290 МКД
Kompjuteri so Monitori i3 i5 i7 17 900 МКД
SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на користени компјутери, лаптопи и монитори во многу добра состојба и по навистина одлични цени. Сите производи се увезени од Швајцарија и ЕУ.
Заедно со продавницата работи и сервис за компјутери и аудио и видео опрема. Работиме со квалитетни и оригинални делови со евтина работна рака. Сите наши производи пред да бидат пуштени во продажба детално се испитуваат, тестираат и чистат (внатрешно и надворешно).
Даваме гаранција на хардвер од 6 - 12 месеци.
Адреса: СвисШоп Доо ул. Невена Ѓеоргиева Дуња 13, 1000 Скопје, Македонија
Телефони: Кисела Вода - 02 614 8119; мобилен: 075 991 771
email: [email protected]
facebook: www.facebook.com/swisshopSK
SWISSHOP
Продажба на употребувани компјутери, лаптопи,ресивери и делови за компјутери, разна аудио и видео опрема од врвни светски марки. Сите производи се увезени од Швајцарија. Сервис за компјутери аудио и видео опрема! Адреса: Невена Горгиева Дуња 13 Тел: 02 614 8119 секој работен ден од 10-17 часот и сабота од 10-15 часот.
Visit our store page
Невена Горгиева Дуња 13 Show on the map
02 614 8119
http://www.swisshop.mk/

Повеќе лаптопи:

SWISSHOP
02 614 8119
Leaflet
SWISSHOP

SWISSHOP

5 Огласи во продавницата
Kompjuteri gamer i5 i7 13 290 МКД
Kompjuteri gamer i5 i7 17 900 МКД
Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7 9 900 МКД
Kompjuteri so Monitori i3 i5 i7 17 900 МКД
Кон почеток