Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELL Vostro 1510 laptop so defekt

2 500 МКД

Се продава од: Darko 18 јун. 21:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Dell
Модел
Inspirion
Se prodava DELL Vostro 1510 laptop so defekt. Laptopot e vo dobra sostojba samo sto ima softverski problem. Koristen e malku vreme. Specifikacii:
Processor: Intel Core 2 Duo T5670 (1.8GHz)
RAM: 2GB – 2 DIMM (DDR2-667) (4GB max)
HDD: 160GB 5400RPM HDD
Graphics: Intel X3100 integrated graphics
Display: 15.4″
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации