Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Laptop Dell Inspiron N7110

14 000 МКД

Се продава од: Ангеле 10 јан. 21:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Dell
Модел
Inspirion
Се продава лаптоп Dell Inspiron N7110
Лаптопот е купен од АМЦ пред 2 години. Нема никакви оштетувања ( хардверски и софтверски ) си работи беспрекорно, направен е format на лаптопот на 10.01.2017. Може да се види во секое време. Контакт телефон 075/275-750 ( по можност пишете на вибер ).
Цената е 14 000 со можност за договор на лице место.
Ангеле
075275750
Leaflet
Кон почеток