Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Profesionalni biznis laptopi so Windows10

13 500 МКД

15 700 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДДКом ДООЕЛ 10 апр. 13:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

24 Огласи во продавницата

Komplet desktop kompjuter 9 400 MKD
Dell monitori profesionalni Ultrasharp serii 2 900 MKD
Hard Disk 500 MKD
Novogodisna akcija Podarok so sekoj kompjuter 4 500 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Dell
Модел
Latitude
Користени лаптопи - професионални бизнис серии со лиценциран Windows 10

Модели со Core i7, SSD, Nvidia Quadro графички карти, докинг станици
Промотивно 12 месеци гаранција

➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

https://ddstore.mk/search/category/Used%2BLaptop/cid/694

Нови количини Lenovo thinkpad A class Refurbished

- Lenovo ThinkPad Yoga 11e 11.6" Touchscreen Celeron®N2940/ 4GB DDR3/ 128GB SSD/ Windows 10 Home

- Lenovo ThinkPad X260 12.5" LED Core™ i3-6100U 6th Gen./ 4GB DDR4/ 500GB SSHD/ Win10Home

- Lenovo ThinkPad T430 14" Core™ i5-3320M/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ Win10Home

- DELL Latitude E6440 14" Core™ i5-4300M/ 4GB DDR3/ 320GB SATA/ Slim DVD

- HP ProBook 430 G3 13.3”, HD Core™ i3-6100U 6th gen/ 8 GB DDR3/ 128GB M.2 SSD

- HP EliteBook 8570p 15.6" Core™ i7-3520M/ 4GB DDR3 /320GB HDD / DVD

- HP EliteBook 840 G2 14" Full HD Core™ i5-5300U/ 8GB RAM/ SSD 180GB/ No optic/ web cam/Win10Pro

Промотивно - 12 месеци гаранција без доплата
А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

А-brand name конфигурациите за разлика од кастом/(по желба) склопуваните конфигурации се разликуваат по својата далеку постабилна и потивка работа, ниската енергетска класа (трошат многу помалку електрична енергија) - многу помало загревање.
Составени се од 100% одбрани компатибилни компоннети со адекватна моќност на вграденото напојување.
А-brand name конфигурациите се Hight-End модели од познатите светски брендови (HP, Dell, Fujitsu, Lenovo...), увезени се од EU - каде најчесто се употребувани во банки, јавни инситуции, големи коорпорации во одлични работни услови под техничка контрола и редовно системско одржување.

Можност за надограба на РАМ меморија и на Хард диск
Дополнителни попусти на поголеми порачки.

DDKom DOOEL
ul. Franjo Kluz 2/1-4 1000 Skopje, Republic of Macedonia
tel: +389(0)2 3100700
e-mail: [email protected]
skype: ddcom.mk
http://ddcom.mk
http://ddstore.mk
http://ddhost.mk

Follow us for special promotions
http://www.facebook.com/DDHost
http://www.facebook.com/DDCom.com.mk
http://www.twitter.com/dd_com
http://www.linkedin.com/company/ddcom
ДДКом ДООЕЛ
Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија.
Посетете ја нашата продавница
ul. Franjo Kluz 2 vlez 1, stan 4 Прикажи на мапата
02 3100700
http://ddstore.mk

http://ddstore.mk/koristeni_laptopi

ДДКом ДООЕЛ
02 3100700
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

24 Огласи во продавницата
Dell monitori profesionalni Ultrasharp serii 2 900 MKD
NOVO Koristeni Rack Serveri 17 000 MKD
Refurbished profesionalni Biznis serii na monitori 2 700 MKD
Iznajmuvanje na kompjuteri Computer rental servic 1 000 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации