Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LAPTOP HP 6910P NOV OD GERMANIJA

6 500 МКД

Се продава од: Blagoja 03 јул. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
HP
Модел
Compaq
SE PRODAVA MNOGU MALCE KORISTEN LAP TOP HP 6910P BIZNIS SERIJA CENA 6500 DENARI
Blagoja
075380065
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации