Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Laptop HP OMEN gaming

750 ЕУР

Се продава од: Olti Cami 26 мај 19:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
HP
Модел
Drug model
Shitet /
Laptop Hp OMEN GAMING
Laptopi eshte sikur i rri asnji problem i blere nga Amerika .
I perdorur vetem 1 vit nga 1 person
Karakteristikat :
// Microprocessor //
- Intel® Core™ i7-8750H (2.2 GHz base frequency, up to 4.1 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 9 MB cache, 6 cores)
// Memory, standard //
- 8 GB DDR4-2666 SDRAM (1 x 8 GB)
// Video graphics //
NVIDIA® GeForce® GTX 1050 (4 GB GDDR5 dedicated)
// Hard drive //
1 TB 7200 rpm SATA
256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Me shum info :
https://support.hp.com/lv-en/document/c06069201


Olti Cami
070579578
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации