Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HP Mini 210-2020ss itno

70 ЕУР

Се продава од: Emir Demirovski 18 фев. 19:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
HP
Модел
Drug model
Se prodava HP Mini 210-2020ss.
Laptopot e super za muzika, gledanje filmovi , za patuvanja . Koristen e mnogu malku od mene , samo nosen na patuvanja. Vrsi rabota.
Specifikacii :
10.1'' - 1024x768 LCD ekran.
Intel Atom N455
2GB Ram
250GB HDD
Emir Demirovski
38971792414
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации