Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Laptop HP 250 G4

Се продава од: Цветанка 19 јун. 19:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
HP
Модел
Drug model
Се продава лаптоп HP 250 G4:CPU i3-5005U 2GHz - RAM 4GB - HDD 500GB - 15.4'' monitor- полнач - торба. Лаптопот е во исправна состојба, не е користен и нема никакви хардверски проблеми. Цена по договор.
Цветанка
070254853
Leaflet
Кон почеток