Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LAPTOP HP ZA ONLINE CASOVI

230 ЕУР

Се продава од: Veton Tairi 03 окт. 18:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
HP
Модел
EliteBook
I7 q700 Procesor
Amd Radeon Mobility 5000 Series
4 GB RAM
500 GB HDD
Windows 10
Veton Tairi
070825049
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации