Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HP PAVILION GAMING 7500U i7 2.4GHz NOV

550 ЕУР

700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Есона-ЕС 16 јан. 12:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Есона-ЕС

Есона-ЕС

6 Огласи во продавницата

Iphone X 64GB NEVERLOCK 405 ЕУР
ANDROID SMART WATCH ENDUBRO NOV! 1 000 МКД
VISOKO KVALITETNI  TEPISI  I  TAPETI  NA  POPUST -
4 NOVI FABRICKI AUDI FELNI 17 350 ЕУР
From
Store
Локација
Струмица
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
HP
Модел
Pavilion
Итно се продава HP Pavilion i7 лаптоп

Користен е околу 2 месеци за домашна употреба.
Купен е од HP Швајцарија (Basel) пред 5 месеци
Лаптопот доаѓа комплет со оригинал полнач

ЕКСТРА ЦЕНА!!! (видете ги сликите од Amazon и Ebay која им е моменталната цена)

Спецификации:
CPU: Intel i7-7500U - 7th Gen processor
GPU: NVIDIA GeForce 940MX (4GB DDR3)
DISPLAY: 15.6”, FullHD
STORAGE: 1TB HDD + 250GB SSD
RAM: 16GB DDR4, 2.4 GHz (up to 3.7GHz Turbo Mode)
WEIGHT: 2.0 kg
Windows 10 Home 64 operating system

ЕКСТРА ЦЕНА!!!
Контакт: 077 858 249 (може и Вибер)
Есона-ЕС
тапети Ивањица
Братство-Единство 32 Струмица
070-310-212
Есона-ЕС
077858249
Leaflet
Есона-ЕС

Есона-ЕС

6 Огласи во продавницата
Iphone X 64GB NEVERLOCK 405 ЕУР
4 NOVI FABRICKI AUDI FELNI 17 350 ЕУР
Tepisi tepisoni Tapeti Ivanjica -
VISOKO KVALITETNI  TEPISI  I  TAPETI  NA  POPUST -
Кон почеток