Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hp i5 4200m 8GB ram...

300 ЕУР

Се продава од: Arlind 03 окт. 14:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
HP
Модел
ProBook
HP Pro book i5 4200m 2.50gHz 8gb ram...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации